ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Honda HR-V має українські ціни, що Ви отримуєте за стартову ціну в 998 000 грн?

Велика Епоха

Українське представництво бренду Honda офіційно підтвердило українські ціни на новий Honda HR-V. Базова ціна 998 900 грн з ПДВ поширюється на всі варіанти цього позашляховика-купе, який в стандартній комплектації оснащений передовою технологією двомоторного приводу e:HEV. Як дивно би це не звучало, Honda таким чином вказує, що її HR-V є виключно гібридним автомобілем.

Honda HR-V
Honda HR-V

Базовий рівень комплектації – Elegance, ціна якого починається від 998 990 грн, включає світлодіодні фари, підігрів передніх сидінь, 18-дюймові легкосплавні диски та безперебійне підключення до смартфону в стандартній комплектації.

Покращена комплектація називається Advance, ціна починається від 1 072 900 грн, порівняно з Elegance, вона також включає двері багажника з електроприводом з можливістю «безконтактного» відкривання та автоматичного закривання після від’їзду, кермо з підігрівом, обшивку салону синтетичною шкірою та тканиною.

Топовий Advance Style доступний від 1 168 900 грн, окрім перерахованого вище, також включає преміальну аудіосистему та унікальні деталі, такі як двоколірне забарвлення кузова та помаранчеві елементи деталей у салоні.

Honda HR-V
Honda HR-V

Один привід для всіх комплектацій, але з трьома режимами руху

Перевірена гібридна технологія Honda e:HEV, яка вперше доступна в HR-V, забезпечує викиди CO2 від 122 г/км (змішаний цикл WLTP) і споживання палива 5,4 л/100 км.

Налаштування e:HEV має три режими водіння, які вибираються автоматично відповідно до існуючих умов руху. Зарядка від розетки не потрібна, власне, в цьому випадку, вона навіть неможлива. Модель HR-V автоматично заряджається за рахунок генерації енергії під час руху, тобто за принципом рекуперації.

Клієнтів, які невпевнені в терміні служби акумулятора, неодмінно порадує гарантія на 5 років або 100 000 кілометрів пробігу.

Honda HR-V
Honda HR-V

Як і всі нові моделі Honda, новий HR-V оснащений технологією Honda Sensing, яка включає повний спектр передових технологій безпеки та засобів допомоги водієві. Нова модель також оснащена Hill Descent Control для кращого контролю на крутих схилах і поверхнях із низьким зчепленням. Крім того, власники HR-V мають вбудований 9-дюймовий сенсорний дисплей в автомобіль, який дозволяє віддзеркалювати смартфон через Apple Carplay (через Bluetooth, WiFi або кабель) і Android AUTO (через кабель).

В Україні вже повним ходом триває прийом замовлень на нову Honda HR-V 2022. Перші поставки нового HR-V відбулись в Європі на початку 2022 року. Повний список цін та інші деталі доступні на сайті https://www.aria.lviv.ua/cars/

Арія Моторс – офіційний дилер Honda