ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск анонсував, що безпілотні Tesla можуть бути випущені до кінця року у США та Європі

Велика Епоха
Генеральний директор Tesla Ілон Маск дає інтерв'ю після прибуття на зустріч Offshore Northern Seas 2022 у Ставангері, Норвегія, 29 серпня 2022 року. (Carina Johansen/NTB/AFP via Getty Images)

Генеральний директор Tesla Ілон Маск розкрив плани широкого випуску безпілотних електромобілів до кінця року, за умови схвалення регуляційними органами.

«Дві технології, на яких я зосереджений і які намагаюся реалізувати до кінця року, — це виведення нашого зорельота на орбіту... і потім створення автомобілів Tesla, щоб вони могли їздити самостійно», — сказав Маск.

Він сподівається, що технологію автономного водіння буде випущено у Сполучених Штатах і, можливо, у Європі.

Коментарі бізнесмена-мільярдера пролунали після того, як 21 серпня він оголосив, що ціна на систему повного самостійного керування Tesla (FSD) наступного місяця збільшиться на 3000 доларів і становитиме 15 000 доларів. Останнє підвищення ціни — це вже друге подорожчання цього року.

Пакет FSD поставляється з додатковими функціями, які не включені до стандартних автомобілів Tesla, таких як «Керування дорожнім рухом та стоп-сигналом», «Навігація на автопілоті», а також «Автопарк» та інші.

Крім того, він пропонує функцію Smart Summon, яка дозволяє водіям використовувати мобільний додаток Tesla для виклику автомобіля, щоб знайти його. За словами представників Tesla, за допомогою цієї функції автомобіль зможе орієнтуватися в «складніших умовах і паркувальних місцях».

FSD, як і раніше, вимагає активного контролю з боку водія і не робить автомобіль повністю автономним. Однак оновлена версія дозволить транспортним засобам рухатись самостійно без необхідності спостереження з боку людини.

Маск раніше припустив, що автономні транспортні засоби можуть бути безпечнішими, ніж автомобілі, керовані людьми, тому що водії легко відволікаються.

Однак у доповіді Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, опублікованій у червні, йдеться про те, що з 392 аварій, що сталися за останній рік за участю автомобілів, оснащених передовими системами допомоги водію, 273 сталися за участю Tesla.

За матеріалами The Epoch Times USA