ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ARK'S Wood бачить Європу в рецесії, високі ціни на нафту стимулюватимуть продаж електромобілів

Велика Епоха
Кеті Вуд, засновник та генеральний директор ARK Investment Management LLC, виступає під час конференції Skybridge Capital SALT New York 2021 у Нью-Йорку 13 вересня 2021 року. (Brendan McDermid/Reuters)

Європейська економіка, ймовірно, вже перебуває в рецесії в результаті вторгнення Росії в Україну, а економіка США, можливо, не відстає від неї, що, ймовірно, спонукає компанії та споживачів звернути увагу на технології для зниження витрат, сказала на вебінарі у вівторок спеціаліст з підбору акцій Кеті Вуд з Ark Invest.

Вуд, чий фонд ARK Innovation випередив всі інші американські фонди акцій після введення карантину в 2020 році, а потім зупинився в лютому 2021 року, сказала, що зростаючі ціни на нафту повинні прискорити перехід на електромобілі, тоді як компанії, які займаються геномікою, повинні отримати вигоду як економії коштів проти існуючими формами фінансування.

"Хороша новина полягає в тому, що інновації вирішують проблеми", — сказала Вуд.

Оптимізм Вуд викликаний тим, що її основний фонд ARK Innovation знизився на 38,6 відсотка за рік, оскільки висока інфляція послабила апетит інвесторів до швидкозростаючих та низькоприбуткових компаній, які є основою її портфеля. Її найбільша позиція, Tesla Inc., впала на 32 відсотки за рік, тоді як потокова компанія Roku Inc., ще один найбільший пакет акцій, втратила майже 52 відсотки за той самий час.

Базовий індекс S&P 500 знизився на 11,8 відсотка за рік до сьогодні.

Шок від високих цін на бензин (паливо) може спонукати Федеральну резервну систему відмовитись від свого плану неодноразового підвищення відсоткових ставок цього року, сказала Вуд.

«На ринках є багато страху», — сказала вона.

За матеріалами The Epoch Times USA