Вівторок, Січ 18, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Hyundai та Kia прогнозують зростання продажів на 12% у 2022 році, попри брак чіпів

Середа, 5 січня 2022 року

Співробітники Hyundai Motor Group вирушають після новорічної церемонії в Сеулі, Південна Корея, 2 січня 2020 р. (Kim Hong-Ji/Reuters)

Південнокорейський Hyundai Motor Co. та дочірня компанія Kia Corp. у понеділок спрогнозували, що їх сукупні глобальні продажі зростуть на 12,1% у 2022 році, навіть попри те, що торішні продажі не досягли цільового рівня через глобальний дефіцит мікросхем.

У 2021 році компанії продали 6,67 мільйона автомобілів, що приблизно на 3,7 відсотка менше їх сукупного цільового показника в 6,92 мільйона автомобілів, в основному через проблеми з постачанням, включаючи брак чіпів, що призвело до скорочення відвантаження автомобілів.

Вони заявили, що націлені на глобальні продажі цього року 7,47 мільйона автомобілів.

«У 2022 році Hyundai Motor планує розширити свою частку ринку та підвищити прибутковість за рахунок зусиль зі стабілізації попиту та пропозиції на чіпи, коригування графіків виробництва автомобілів, посилення модельного ряду електромобілів, а також оптимізації прибутків та збитків від продажів по регіонах», — йдеться в повідомленні Hyundai Motor.

Нестача через проблеми з постачанням та сплеск попиту на побутові електричні пристрої під час пандемії сильно вдарила по автомобільній промисловості: мільйони автомобілів по всьому світу не виробляються через відсутність важливих деталей.

Лі Дже Іл, аналітик Eugene Investment & Securities, очікує, що попит на автомобілі у 2022 році залишиться високим, підкріпленим відкладеним попитом з боку споживачів, які не могли купувати автомобілі торік через брак пропозиції.

У жовтні Hyundai Motor знизила план світового продажу на 2021 рік приблизно на 4% до 4 мільйонів автомобілів з 4,16 мільйона автомобілів.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...