Середа, Січ 19, 2022
Велика Епоха
Ukrainian Edition

BMW обережно ставиться до впровадження своїх акумуляторів, попри зріст продажів

П'ятниця, 14 січня 2022 року

Логотип BMW на 83-му Женевському автосалоні у Женеві, Швейцарія, 5 березня 2013 року. (Harold Cunningham/Getty Images)

BMW не буде розширювати власне виробництво акумуляторних елементів для електромобілів доти, доки технологія не отримає подальшого розвитку, заявила німецька компанія в четвер, дотримуючись обережнішого підходу, ніж деякі конкуренти, попри рекордні продажі бренду в 2021 році.

Автовиробник, який також був оптимістичний у зв'язку з досягненням верхньої межі своєї оцінки рентабельності в 9,5–10,5% на 2021 рік, нині купує акумуляторні елементи у CATL, Samsung та Northvolt, серед інших, але будує власний експериментальний завод.

"Ми дуже добре забезпечили наші потреби на наступні кілька років з партнерами, які у нас є", — сказав Reuters фінансовий директор Ніколя Пітер, додавши, що BMW не поспішатиме з розширенням власного виробництва акумуляторів.

"Ми ще не досягли того моменту, коли можемо сказати, яка технологія буде супроводжувати нас протягом наступних 10-15 років", — сказав він. «Ось чому важливо інвестувати багато ресурсів зі світовими партнерами у розробку акумуляторних елементів».

Глава робочої ради Манфред Шох наполягав на тому, щоб BMW збільшила потужність акумуляторів, щоб забезпечити постачання та створення робочих місць.

Німецькі конкуренти Volkswagen та Daimler мають прямі частки у виробниках акумуляторних батарей.

Daimler, якій належить 33% Automotive Cells Company, заявила в липні, що планує збудувати вісім гігафабрик з виробництва акумуляторних батарей із партнерами.

Volkswagen планує побудувати шість заводів з виробництва акумуляторів у Європі до кінця десятиліття з такими партнерами, як китайські Gotion High-Tech та Northvolt, в яких йому належить 20-відсоткова частка.

За словами Пітера, BMW працює над створенням майданчиків для збирання акумуляторів на кожному заводі, але щодо елементів буде покладатися на партнерів.

BMW, яка рано вийшла на ринок електромобілів, але чий портфель відстає від деяких конкурентів, планує з квітня додати додаткову суботню зміну на своєму заводі в Мюнхені, щоб задовольнити попит, повідомив представник.

За матеріалами The Epoch Times USA

Comments   

загрузка...