ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міністерство оборони опублікувало чорні списки російських льотчиків, які бомбили міста

Велика Епоха
(Facebook)

Головне управління розвідки Міністерство оборони України опублікувало в середу на офіційній сторінці списки прізвищ льотчиків російської армії, що беруть участь у бомбардуваннях міст країни.

«Кожен українець має знати їхні імена! Запевняємо вас, що ви відчуєте гнів українського народу. Обіцяємо вам, що жодне зло не залишиться безкарним. Слава Україні!», — написало на своїй сторінці у Facebook Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

В одному зі списків, що надійшли у розпорядження Міністерства оборони України, фігурує особовий склад російської стратегічної авіації, який буде перекинутий на білоруські аеродроми "для виконання ракетно-бомбових ударів по українських містах".

В іншому списку вказані «російські військові злочинці з 26-го загону спеціального призначення «Барс» з росгвардії, які беруть участь у каральній операції проти мирного населення України на тимчасово неконтрольованих територіях! Вони жорстоко вбивають ні в чому не винних мирних жителів. І знають, що роблять».

За матеріалами Epoch Times România