ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зеленський закликає до більшої міжнародної підтримки для боротьби з військами Путіна: Самі ми не досягнемо успіху

Велика Епоха
Президент Володимир Зеленський (Getty Images)

Президент України Володимир Зеленський попередив у вівторок, що нашій країні, армія якої набагато менша, ніж у Росії, потрібна додаткова допомога, щоб запобігти поширенню кризи по Європі.

«Я кілька разів розмовляв із Байденом.

І я багато разів казав їм, що Україна вистоїть і боротиметься найсильніше, але ми не зможемо зробити це наодинці проти Росії», про це український лідер повідомив для CNN із бункера у Києві.

Жорстокі бої в Україні ведуться на декількох фронтах, але, попри відчайдушні заклики до посилення міжнародної підтримки, київська влада значною мірою протистоїть наступу Москви самотужки.

Заява Зеленського прозвучала, коли російські війська висадилися у Харкові, де, за даними Служби безпеки України, вони атакували, серед іншого, і лікарню.

Українська влада заявила, що близько 3-ї години ночі за місцевим часом російські ВДВ приземлилися і вступили в запеклі бої з українськими військами.

За даними української влади, російські військові напали на госпіталь Військово-медичного центру, додавши, що «між окупантами та українськими захисниками розпочався бій».

Місто з населенням близько 1,5 мільйона людей вже кілька днів перебуває в оточенні, щонайменше шестеро людей загинули, коли до обласної адміністративної будівлі на Площі Свободи потрапила ракета.

За матеріалами Epoch Times România