ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Австралія має намір збільшити допомогу Україні після російських бомбардувань (ВІДЕО)

Велика Епоха
Автомобілі горять після російських ракетних ударів по Києву, Україна, 10 жовтня 2022 року. (Valentyn Ogirenko/Reuters)

Уряд Австралії заявив, що він може направити військових до Європи в рамках збільшення військової допомоги Україні, яка продовжує протистояти російській агресії.

Заступник прем'єр-міністра та міністр оборони Річард Марлес заявив в інтерв'ю Sky News Australia 11 жовтня, що уряд розглядає питання про те, що ще можна зробити, щоб допомогти Україні, причому розглядається можливість відряджання військових до Європи для допомоги у навчанні українців.

«Ми обговорюємо з Україною найкращі способи, якими ми можемо підтримати їх у довгостроковій перспективі», — сказав Марлес. «Мета тих країн, які підтримують Україну, — переконатися, що Україна може вирішити цей конфлікт на своїх власних умовах, тому що неспровокована агресія Росії проти України — це не та пропозиція, яку можна залишити в силі, і це означає, що ми повинні бути з Україною у довгостроковій перспективі».

Хоча віцепрем'єр зазначив, що уряд розглядає можливість надання Україні ресурсів для навчання, він також сказав, що уряд шукає такі рішення, які будуть найефективнішими у довгостроковій перспективі.

Австралія надала одну з найбільших сум допомоги на військові потреби України серед усіх країн, що не входять до НАТО.

Наразі, за даними Міністерства закордонних справ та торгівлі, загальна сума військової допомоги Австралії Україні становить 243 мільйони доларів США. У цю допомогу увійшли 60 автоматів Bushmaster та 28 бронетранспортерів M113AS4.

Крім того, Австралія надала гуманітарну допомогу на 65 мільйонів доларів, вугілля для підтримки енергетичної безпеки України на 32,6 мільйона доларів та 8,7 мільйона доларів для надання допомоги Прикордонній службі України у модернізації прикордонного обладнання, покращення кібербезпеки та посилення прикордонних операцій.

Ще 1,68 мільйона доларів було виділено на обладнання для виявлення та захисту від радіації та 200 000 доларів для захисту від хімічних атак.

Уряд Австралії також надав безмитний доступ для українського імпорту до Австралії та надав пріоритет візовим заявам від громадян України: з 24 лютого українцям було видано 8500 віз.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: