ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Іспанія відправляє генератори електроенергії в Україну

Велика Епоха
Залишки будинку, зруйнованого російською ракетою 19 жовтня 2022 року в Харкові, Україна. (Carl Court/Getty Images)

У середу уряд Іспанії оголосив про те, що надсилає п'ять електрогенераторів до України, де внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру понад 1000 міст залишилися в темряві, а в четвер очікується початок обмежень на подачу електроенергії.

"У зв'язку з нещодавніми російськими атаками на інфраструктуру електропостачання, які серйозно вплинули на електропостачання громадян України, (...) Міністерство оборони негайно надішле в країну генератори", — йдеться в заяві міністерства.

Це чотири 400-кіловатних генератори і п'ятий 150-кіловатний генератор, що належить ВПС Іспанії.

Обмеження на постачання електроенергії

Устаткування буде передано "протягом найближчих трьох днів сушею до логістичного центру" в Польщі, звідки його потім перевезуть в Україну, додали в Міністерстві оборони.

Понад 1 000 українських міст залишилися без електрики через російські бомбардування, які, за словами України, зруйнували 30% електростанцій країни всього за тиждень.

З четверга на всій території України буде введено обмеження на постачання електроенергії, оголосив у середу український президент після кількох раундів російських ударів по найважливіших об'єктах інфраструктури.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr