ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Гелікоптер, що перевозив індуїстських паломників, розбився в Індії

Велика Епоха
Храм Кедарнатх у районі Рудрапраяг у штаті Уттаракханд, Індія, у травні 2022 року. (Google Maps/Screenshot via The Epoch Times)

Гелікоптер, що перевозив індуїстських прочан із популярного храму в індійських Гімалаях, розбився у вівторок у туманну погоду, повідомив офіційний представник, унаслідок чого загинули всі шестеро пасажирів і один пілот, які перебували на борту.

C. Равішанкар, високопоставлений представник авіації штату Уттаракханд, сказав, що гелікоптер загорівся і розвалився на частини після удару об землю. Він сказав, що причиною аварії, мабуть, стала погана видимість у туманну погоду, і було призначено розслідування.

За словами офіційних осіб, гелікоптер експлуатувала приватна компанія, яка перевозить прочан до святині, розташованої високо в горах, і назад.

Храм Кедарнатх індуїстського бога Шиви — популярне місце паломництва індуїстів у районі Рудрапраяг у штаті Уттаракханд. Він розташований на висоті 3 583 метри і відкритий для вірян тільки в літній сезон з квітня по листопад.