ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Флориді після урагану спалахують електромобілі

Велика Епоха
Автомобілі Tesla на виставці Tesla Expo в Корте-Мадера, Каліфорнія, 27 червня 2022 року. (Justin Sullivan/Getty Images)

Випадки загоряння електромобілів після занурення в солону воду не рідкість, заявили в федеральному управлінні з безпеки дорожнього руху.

"Ми відстежуємо пожежі електромобілів у Флориді через новини, соціальні мережі пожежних служб та інші джерела. Ми можемо підтвердити, що ваш досвід в Північному Кольєрі з пожежею електромобіля не є поодиноким випадком", — написала Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (НАБДР) в листі Джиммі Патронісу, фінансовому директору Департаменту фінансових послуг штату Флорида.

Заява НАБДР була зроблена у відповідь на лист Патроніса.

У своєму листі до Адміністрації безпеки дорожнього руху Патроніс згадав про інцидент у Північному Кольєрі, штат Флорида, де під час урагану "Ян" загорівся і продовжував горіти електромобіль.

"Я приєднався до пожежної служби Північного Кольєра, щоб оцінити реакцію на ураган "Ян". Я на власні очі бачив, як електромобіль безперервно спалахував і знову загорявся, поки пожежники заливали його десятками тисяч галонів води", — написав він. "Мені повідомили пожежники, що автомобіль знову загорівся, коли його вантажили на евакуатор".

"Я дуже стурбований тим, що у нас на руках бомби уповільненої дії", — додав він.

НАБДР повідомило, що вперше спостерігало загоряння електромобілів після урагану в жовтні 2012 року в Ньюарку, штат Нью-Джерсі.

Пожежі, причиною яких є літій-іонні акумулятори, можуть виникати після занурення транспортного засобу в солону воду або через "кілька тижнів".

Адміністрація безпеки дорожнього руху також попросила постраждалі сторони дотримуватися тимчасової інструкції, прийнятої в 2014 році, і не "зберігати сильно пошкоджений автомобіль з літій-іонною батареєю всередині споруди або в межах 15 метрів від будь-якої споруди, транспортного засобу або палива".

Загорілося багато заповнених водою електромобілів

6 жовтня Патроніс звернув увагу на зростаючу кількість випадків корозії акумуляторів в електромобілях, викликаних ураганом "Ян".

"Велика кількість електромобілів була виведена з ладу ураганом "Ян". При псуванні акумуляторів виникають пожежі. Це новий виклик, з яким наші вогнеборці раніше не стикалися", — сказав Патроніс. "Принаймні, в таких масштабах".

Патроніс поділився у твіттері відео, на якому пожежники North Collier Fire Rescue намагаються загасити дим від електромобіля посеред жвавої дороги.

Чути, як жінка розповідає, що пожежники вже залили автомобіль 6 000 літрів води, але дим все одно залишається. "Це показує, наскільки небезпечними можуть бути ці пожежі", — каже жінка. Наразі вогнеборці продовжать "топити" автомобіль водою, доки він не охолоне.

Чоловік на відео додає, що автомобіль продовжуватиме диміти "кілька днів".

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

===

Новини по темі: