ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Після заяв Маска тайванські військові більше не будуть купувати автомобілі Tesla (ВІДЕО)

Велика Епоха
Салон автомобіля "Tesla Model Y", повністю електричного компактного позашляховика на презентації в Автомобільному клубі в Будапешті 5 вересня 2020 р. (Attila Kisbenedek/AFP via Getty Images)

За кілька днів після того, як Ілон Маск запропонував китайському лідеру Сі Цзіньпіну "придумати спеціальну адміністративну зону для Тайваню", тайванський міністр заявив, що його військові не будуть більше купувати автомобілі Tesla Inc.

Міністр ради військових операцій Тайваню Чіу Куо Ченг заявив на засіданні законодавчого органу, що тайванська армія "безумовно більше не робитиме жодних закупівель" у компанії Маска, повідомляє Radio Free Asia.

"Закупівлі обладнання повинні здійснюватися відповідно до потреб армії і відповідно до політичних вказівок уряду", — сказав Чіу.

"Наразі у національної армії немає необхідності купувати додаткові автомобілі Tesla", — додав він.

За повідомленнями, військові чиновники також вимкнули всі камери автомобілів, які вони використовують, з міркувань безпеки, оскільки кожен автомобіль Tesla оснащений вісьмома камерами, які можуть передавати відеозаписи назад у компанію. У доповіді наголошується, що наразі у військових Тайваню є сім Model 3, і вони використовують їх в адміністративних цілях.

Це сталося після того, як Маск у новому інтерв'ю, обговорюючи проблеми Китаю і Тайваню, сказав: "Моя рекомендація... полягає в тому, щоб придумати спеціальну адміністративну зону для Тайваню, яка буде досить прийнятною і, ймовірно, не зробить усіх щасливими".

Після цього де-факто посол Тайваню обрушився з критикою на генерального директора Tesla і сказав: "Тайвань продає багато товарів, але наша свобода і демократія не продаються".