ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Hyundai Tucson N Line – найкрасивіший Tucson усіх часів?

Велика Епоха

Через незначний проміжок часу після презентації нової моделі Tucson автомобільна компанія Hyundai підготувала спортивну версію N Line.

Tucson
Tucson

«Мускулистий» дизайн

Tucson
Tucson

Як і стандартна модель, N Line характеризується прогресивним дизайном і чіткими лініями, кутами і краями. Передній бампер має більші отвори для надходження повітря, нижня частина прикрашена срібною захисною пластиною. Звичайно, чорні аксесуари не повинні бути відсутніми, будь то передня частина автомобіля чи дзеркала. Задня частина підкреслена аеродинамічним спойлером, який довший в порівнянні зі стандартною версією, має ребра. Також є дифузор з парою вихлопних труб. Кузов оптично опущений вниз, про що свідчать розтягнуті крила.

У комплектацію N Line входять 19-дюймові колісні диски з параметричною структурою. Наявна багата колірна палітра, яка містить до семи кольорів кузова, п’ять з яких чудово поєднуються з чорним дахом.

Сірий Shadow Grey (ексклюзивно для N Line)

Білий Polar White, Червоний Engine Red,

Червоний Sunset Red

Темний Dark Knight

Сріблий Shimmering Silver

Чорний Phantom Black

Інтер'єр з красивою вишивкою

Найдовершенішим в інтер'єрі є сидіння з чорної замші та шкіри з червоною прошивкою. Червона прошивка також наявна на панелях дверей або на підлокітнику. Сірі вставки на приладовій панелі роблять видимими червоні аксесуари. N елементи дизайну знайшли місце на кермі, на центральній консолі або на важелі перемикання передач (у разі механічної коробки). N Line також має чорний дах і металеві педалі.

Кращі ходові характеристики

Electronically Controlled Suspension
Electronically Controlled Suspension

ESC (Electronically Controlled Suspension) автоматично та безперервно перевіряє підвіску автомобіля для забезпечення максимально можливого комфорту водіння. Дизайнери Hyundai модифікували амортизатори та програмне забезпечення ECS для нових моделей Tucson, щоб забезпечити краще гасіння вібрацій та кращу керованість. У версії N Line система ECS налаштована таким чином, що вона може швидше та інтенсивніше реагувати на рухи кузова та команди управління.

Палітра двигунів

Те, що це спортивна модель, не означає, що в лінійку двигунів входять тільки найпотужніші силові агрегати. На вибір є повний асортимент двигунів, за винятком найслабшого дизельного двигуна.

1.6 T-GDI Plug-in Hybrid (195 кВт/265 к.с.)

1.6 T-GDI Гібридний (170 кВт/230 к.с.)

1.6 T-GDI 48V Mild Hybrid (132 кВт/180 к.с. або 110 кВт/150 к.с.)

1.6 T-GDI (110 кВт/150 к.с.)

1.6 CRDi 48V (100 кВт/136 к.с.)

Модельний ряд Hyundai можна переглянути на сайті офіційного дилерського центру Hyundai "Арія Моторс".

*Комментарий: редакция не несёт ответственности за содержание и мнения, изложенные в статьях со знаком Ⓟ.