ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Катастрофа літака біля берегів Коста-Ріки забрала життя шістьох людей (ВІДЕО)

Велика Епоха
Особисті речі пасажирів рейсу, витягнуті з вод Карибського моря разом із частинами двомоторного турбогвинтового літака, у Лімоні, Коста-Ріка, 22 жовтня 2022 року. (Фото Міністерства громадської безпеки Коста-Ріки через AP)

Німецький підприємець Райнер Шаллер, відомий своєю лінією фітнес-залів, був серед пасажирів літака, який, ймовірно, розбився в Коста-Риці, повідомила в суботу влада центральноамериканської країни.

У суботу за 28 кілометрів від аеропорту Limon влада Коста-Рики виявила уламки, ймовірно, приватного літака, на борту якого знаходився Шаллер, засновник німецької мережі тренажерних залів McFit, і деякі члени його родини, повідомляє Reuters.

За даними міністерства безпеки Коста-Рики 53-річний Шаллер подорожував з іншими німцями, включаючи 44-річну жінку, 40-річного чоловіка та двох неповнолітніх. Пілот, 66 років, був громадянином Швейцарії.

Влада Коста-Рики в п'ятницю ввечері отримала сигнал тривоги про зникнення літака, який прямував з Мексики до Limon, повідомив раніше міністр безпеки Хорхе Торрес.

За словами Торреса, літак втратив зв'язок із диспетчерською вежею в районі Барра-де-Парисміну за кілька хвилин польоту від аеропорту Limon.