ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Байден заявив, що має намір балотуватися на другий термін у 2024 році

Велика Епоха
Президент Джо Байден говорить про списання боргів студентів у Державному університеті Делавера, 21 жовтня 2022 року. (Oliver Contreras/AFP via Getty Images)

Президент Джо Байден заявив в інтерв'ю у п'ятницю, що він «має намір» балотуватися на другий термін у 2024 році, хоча й зазначив, що офіційного рішення з цього питання ухвалено не було.

Байден сказав, що причина, через яку він ще не прийняв остаточного рішення про те, чи буде офіційно балотуватися, чи ні, полягає в тому, що як тільки він зробить цей висновок, «набирає чинності ціла низка правил», і з цього моменту він повинен ставитись до себе як до кандидата.

«Я не ухвалив офіційного рішення, але це мій намір балотуватися знову. І ми маємо час, щоб прийняти це рішення», — сказав Байден в інтерв'ю кореспонденту MSNBC Джонатану Кейпхарту під час бесіди в Університеті штату Делавер.

Близько місяця тому президент сказав в інтерв'ю програмі CBS «60 хвилин», що він зачекає до проміжних виборів у листопаді, щоб дійти остаточного висновку з цього питання.

Байден є найстарішим президентом в історії Америки й в листопаді відзначить своє 80-річчя, що зробить його першим вісімдесятирічним головнокомандувачем.

Опитування USA Today-Ipsos, проведене наприкінці серпня, показало, що 56 відсотків виборців-демократів виступають проти переобрання Байдена, попри те, що переважна більшість схвалює його досвід роботи в уряді та «основні знання та досвід у галузі політики».

Опитування також показало, що американці віддають перевагу уряду на чолі з Республіканською партією, тому що республіканці вважаються найкращими для економіки.

Президент Байден заявив, що республіканці не мають плану розв’язання економічних проблем американців, сказавши: «У них немає платформи, крім як зруйнувати те, що я зміг зробити, що ми змогли зробити. І я не знаю, за що вони виступають».

У вересні інфляція у США становила 8,2 відсотка у річному обчисленні, що вище, ніж у деяких інших країнах із розвиненою економікою. Канада (7 відсотків), Австралія (6,1 відсотка), Франція (5,6 відсотка) та Швейцарія (3,3 відсотка) — ось приклади країн, які у вересні повідомили про нижчий рівень інфляції.

Генеральний директор JPMorgan Chase Джеймі Даймон нещодавно попередив, що в найближчі шість-дев'ять місяців Сполучені Штати, ймовірно, впадуть у рецесію, додавши, що ФРС «надто довго чекала і занадто мало робила» і тепер «явно надолужує втрачене».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: