ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Аварія бензовозу спричинила величезну пожежу в Мексиці, сотні людей евакуйовані (ВІДЕО)

Велика Епоха
Величезна пожежа спалахнула в центральній Мексиці в четвер 20 жовтня 2022 року, коли автоцистерна з паливом врізалася в естакаду біля залізничної лінії, спаливши будинки, огорнувши район густим димом і призвівши до масової евакуації, але обійшлося без жертв, повідомила влада. (Screenshot)

Величезна пожежа спалахнула в центральній частині Мексики в четвер, коли автоцистерна з паливом врізалася в естакаду біля залізничної лінії, спаливши будинки, огорнувши район густим димом і призвівши до масової евакуації, але обійшлося без жертв, повідомила влада.

На відеозаписах пожежі в соціальних мережах видно, як вантажний потяг мчить крізь полум'я після аварії в місті Агуаскальєнтес, а приголомшені водії на місці події відступають від своїх машин, тримаючи поруч дітей.

Начальник пожежної служби Агуаскальєнтеса Мігель Мурільйо повідомив, що від 800 до 1000 людей були евакуйовані після того, як цистерна зіткнулася з естакадою і підпалила прилеглий житловий район.

За словами Мурільйо, з будинків було врятовано дванадцять осіб, і ніхто не постраждав, хоча одна людина зазнала незначних наслідків від вдихання диму.

За його словами, водій вантажівки був заарештований.

Місцеві ЗМІ спочатку повідомили, що бензовоз врізався в потяг.