ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ураган "Ніколь": відключення електроенергії через сильний листопадовий шторм, що ударив по Флориді

Велика Епоха
Пальми побиті хвилями і вітрами в Дженсен-Біч, штат Флорида, 9 листопада 2022 року. (EVA MARIE UZCATEGUI/AFP via Getty Images)

Ураган "Ніколь" у четвер вийшов на сушу в південно-східному американському штаті Флорида, перш ніж ослабнути до тропічного шторму. Він викликав відкладення великої космічної місії.

Згідно з бюлетенем Національного центру ураганів (NHC), що базується в Маямі, о 08:00 за Гринвічем, ураган вийшов на берег Атлантичного узбережжя штату, на південь від Веро-Біч.

Але через годину NHC повідомила, що ураган 1 категорії — рідкісне явище наприкінці року — ослаб, а найвища швидкість вітру знизилася зі 120 до 110 км/год, і тепер він класифікується як тропічний шторм.

На додаток до побоювань пошкоджень, "Ніколь" змусив NASA розглянути питання про перенесення довгоочікуваного запуску ракети, який вже був відкладений. Вплив урагану в середу на Багамські острови ще не був відомий на момент його прибуття до Флориди.

"Ніколь" приходить через кілька тижнів після урагану "Ян", одного з найсильніших ураганів в історії США, який забрав життя понад 100 людей у Флориді.

У 45 округах Флориди оголошено надзвичайний стан

Попередження було оголошено для східного узбережжя штату, від міста Бока-Ратон до кордону між округами Флагер і Волусія, повідомляє NHC.

Чотири округи були підпорядковані наказам про обов'язкову евакуацію, за даними Служби з надзвичайних ситуацій штату Флорида.

Губернатор штату, республіканець Рон ДеСантіс заявив, що в 45 з 67 округів Флориди оголошено надзвичайний стан.

Понад 300 000 будинків і підприємств у Флориді залишилися без електрики через шторм Ніколь, що обрушився на штат США.

Двоє людей загинули, коли їх вдарило струмом через обрив лінії електропередач в окрузі Оріндж у центрі штату.

За матеріалами The Epoch Times