ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Твій ГазЗбут»: переваги співпраці з надійним постачальником газу

Велика Епоха

Зимова холоднеча вже недалеко, тож підприємцям варто заздалегідь потурбуватися про укладення договору на постачання газу з надійною компанією. Це особливо важливо в умовах воєнного стану, бо ситуація на ринку є досить нестабільною, а постійні коливання ціни не можуть не турбувати. 

Компанія «Твій ГазЗбут» — є одним з найстаріших та найнадійніших учасників ринку. Тут завжди турбуються про своїх клієнтів, пропонуючи швидке та якісне обслуговування та вигідні тарифи. На цей час договори з цим постачальником вже уклали більш як 22 тисячі клієнтів. Це свідчить про те, що Gaszbut — надійний постачальник блакитного палива, що користується довірою споживачів. 

D:\ЕТХТ\Игорь Бажин\ГазЗбут\4.jpg
D:\ЕТХТ\Игорь Бажин\ГазЗбут\4.jpg

Як стати клієнтом «Твій ГазЗбут» 

Зробити це досить нескладно. Достатньо відвідати офіційний сайт компанії, переглянути тарифи, що запропоновано для бізнес-клієнтів, та замовити зворотній дзвінок-консультацію. Протягом короткого часу до вас зателефонує менеджер компанії та детально розкаже, які саме документи треба підготувати у вашому випадку. 

Обирати є з чого. Наприклад, представникам великого та середнього бізнесу, що використовують чималі обсяги блакитного палива (більш як 100 000 кубометрів), буде запропоновано індивідуальні умови співпраці у залежності від можливостей оплати та конкретних об’ємів використання. 

Малим підприємствам компанія-постачальник надасть невелику знижку та можливість сплачувати за використаний газ подекадно або на умовах передплати. 

Після укладення договору та визначення обсягів постачання енергоресурсу за кожним новим клієнтом закріплюється особистий менеджер, що буде супроводжувати договір на всіх етапах його реалізації та допоможе з розв’язанням нагальних питань. 

Переваги співпраці з компанією «Твій ГазЗбут»

Один з важливих моментів у співпраці — репутація компанії-постачальника, і в Gaszbut вона бездоганна. За роки своєї діяльності на газовому ринку України компанія проявила себе як надійного партнера, завжди орієнтованого на потреби клієнта. Компаніями-партнерами «Твій ГазЗбут» є майже два десятки постачальників газу з різних куточків нашої держави, тож за стабільність роботи та безперервність постачання газу можна не турбуватися. 

Основними перевагами співробітництва є: 

  • вигідні та досить гнучкі тарифи; 
  • якісне обслуговування; 
  • неабиякий досвід у роботі з бізнес-клієнтами; 
  • швидкість та нескладність укладання договору; 
  • наявність акційних пропозицій; 
  • надійна підтримка персонального менеджера; 
  • бездоганна репутація. 

Головним принципом роботи компанії є постійний розвиток та тісне спілкування з постачальниками на місцях. Тут роблять все можливе, щоб співпраця зі споживачами була плідною та стабільною. Укладаючи договір, кожен клієнт може бути впевненим у бездоганному виконанні всіх його пунктів. Тож можна заздалегідь планувати свої витрати на блакитне паливо та швидко підготуватися до зимового сезону.