ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Прихильники Жаїра Болсонару перекривають дороги по всій Бразилії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Водії вантажівок протестують на шосе Анхангуера в Лемі, Сан-Паулу, Бразилія. Вони не хочуть визнавати обрання Луїса Іназіо Лули да Сілви президентом. (zeit.de)

На знак протесту проти результатів президентських виборів прихильники Жаїра Болсонару, якого усунули з посади, встановили понад 200 блокпостів у південноамериканській країні. Серед протестувальників було багато водіїв вантажівок, як повідомила бразильська газета Folha de S. Paulo з посиланням на поліцію. Згідно зі звітом, блокади торкнулися важливих транспортних магістралей, таких як міська автомагістраль в економічній метрополії і сполучна дорога між Ріо-де-Жанейро і Сан-Паулу, повідомило Zeit.

Дорожні затори розтягнулися на кілометри, серйозно ускладнюючи пересування бразильців напередодні свята Дня всіх душ у середу. За даними газети, деякі протестувальники повісили на свої вантажівки бразильські прапори, а деякі також ображали обраного президента Луїса Іназіо Лулу да Сілву.

Лівий експрезидент Лула да Сілва (2003-2010) з невеликою перевагою переміг у другому турі президентських виборів у найбільшій країні Латинської Америки. У неділю він отримав 50,9 відсотка голосів, як було оголошено виборчим бюро. Ультраправий чинний президент Болсонару отримав 49,1 відсотка.

Після цього Болсонару сховався і не прокоментував результат навіть через 24 години після його оголошення. За повідомленнями ЗМІ, ранок він провів у своїй резиденції, а потім вирушив до резиденції президента для переговорів. Згідно зі звітом, кілька міністрів і радників намагалися переконати його визнати поразку.

===

Новини по темі: