ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Опитування: 20 відсотків канадців пропускають прийоми їжі, щоб скоротити витрати на харчування

Велика Епоха
Волонтер сортує харчові продукти у продовольчому банку та навчальному центрі Саскатуна, вересень 2021 року. (The Canadian Press/Saskatoon Food Bank and Learning Centre)

Лорі О'Коннор каже, що все більше людей у Саскатуні зазнають труднощів із придбанням харчових продуктів для себе та своїх сімей, оскільки ціни у продуктових магазинах стають недосяжними.

Більшість учасників опитування, проведеного в понеділок по всій Канаді, заявили, що використовують купони або стежать за розпродажами, щоб упоратися зі зростанням цін на харчові продукти. Майже 20 відсотків респондентів також зменшують порції або взагалі пропускають їжу, щоб заощадити гроші.

Канадським центром прикладних та соціальних досліджень при Університеті Саскачевана з 6 вересня по 17 жовтня було проведено опитування. У ході дослідження 1001 людину запитали про те, як впоратися зі зростанням цін на харчові продукти.

У звіті Статистичного управління Канади про індекс споживчих цін говориться, що хоча річний рівень інфляції у країні у вересні трохи знизився (до 6,9 відсотка), вартість харчові продукти продовжує зростати.

Більшість, майже 59 відсотків, скоротили кількість харчових відходів. 54 відсотки планують витрати на харчування.

Трохи більше ніж 30 відсотків респондентів заявили, що стали менше споживати здорову їжу. Майже 5 відсотків крали їжу за потребою, і близько 5 відсотків використали продовольчий банк чи громадський холодильник.

У нещодавньому звіті Food Banks Canada йдеться, що в березні було зафіксовано майже 1,5 мільйона відвідувань продовольчих банків, що на 15 відсотків більше, ніж минулого місяця минулого року, і на 35 відсотків більше, ніж у березні 2019 року, до початку пандемії COVID-19.

Опитування показало, що молоді люди віком від 18 до 34 років частіше користуються послугами продовольчих банків чи громадських холодильників. Вони також рідше вважають, що можуть дозволити собі збалансоване харчування. Люди віком від 35 до 54 років частіше використовували купони чи купували товари на розпродажах.

За словами О'Коннор, щоб розв’язати проблему продовольчої безпеки, необхідно усунути корінні причини бідності. У продовольчому банку Саскатуна є програми з освіти, стратегій працевлаштування та заповнення податкових декларацій.

Пошук роботи вже не є єдиним рішенням, додала вона, бо зарплата та допомога просто не можуть задовольнити потреби кожного.

За матеріалами The Epoch Times USA