ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трамп каже, що Twitter тепер у «здорових руках», але повернутися на платформу не обіцяє (ВІДЕО)

Велика Епоха
Глава Tesla Ілон Маск (ліворуч) розмовляє з пресою недалеко від Берліна, 3 вересня 2020 року. Колишній президент США Дональд Трамп прибуває, щоб виступити з промовою під час мітингу «Врятуємо Америку» в Іллінойсі, 25 червня 2022 року. (Maja Hitij/Getty Images; Michael B. Thomas/Getty Images)

Колишній президент Трамп у п'ятницю високо оцінив придбання Ілоном Маском компанії Twitter, але не сказав, чи він знову користуватиметься цією платформою.

«Я дуже радий, що Twitter тепер перебуває в здорових руках і більше не керуватиметься радикальними лівими сновидами та маніяками, які щиро ненавидять нашу країну», — написав Трамп на сайті Truth Social у п'ятницю вранці. «Тепер Twitter повинен старанно працювати, щоб позбавитися всіх ботів і фальшивих акаунтів, які так сильно шкодили йому. Він стане набагато меншим, але краще. Я ЛЮБЛЮ ПРАВДУ!».

У його пості не було сказано, чи приєднається він до Twitter, якщо Маск вирішить зняти заборону на обліковий запис колишнього президента. Модератори контенту Twitter стверджували, що Трамп порушив правила компанії своїми коментарями щодо злому Капітолію 6 січня.

Після того, як Маск оголосив про купівлю платформи, Трамп заявив новинним виданням, що він не приєднуватиметься до компанії і вважав за краще залишитися в Truth Social, своєї власної компанії соціальних мереж. Однак деякі законодавці та стратеги припустили, що він буде змушений використовувати Twitter, якщо вирішить балотуватися на пост президента у 2024 році.

Під час своєї передвиборчої кампанії 2016 Трамп активно використовував Twitter. До блокування облікового запису він зібрав понад 80 мільйонів підписників.

За повідомленнями, Маск звільнив генерального директора Парага Агравала, фінансового директора Неда Сігала, керівника відділу модерації контенту Віджаю Гадде та інших. Гадде була керівником Twitter, яка публічно підтримала рішення про блокування облікового запису Трампа минулого року.

У повідомленнях з посиланням на анонімні джерела йдеться про те, що топменеджерів швидко випровадили зі штаб-квартири компанії в Сан-Франциско в четвер вдень. Ані Маск, ані інші особи публічно не прокоментували це питання.

«Пташка на волі», — написав Маск у четвер у Твіттері.

Раніше того ж дня новий власник Twitter заявив рекламодавцям, що компанія «очевидно не може стати пекельним місцем, де можна говорити все, що завгодно, без наслідків». За умовами угоди, Маск зробить Twitter приватною компанією, що означає припинення діяльності нинішньої ради директорів та публічної торгівлі акціями.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: