ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сини Кадирова привезли йому двох українських військовополонених (ВІДЕО)

Велика Епоха
Неповнолітні сини Рамзана Кадирова (праворуч)

Чеченський диктатор Рамзан Кадиров опублікував відео, на якому видно, як його сини-підлітки повертаються з України, де, за їхніми словами, вони «воювали» протягом кількох тижнів.

У ході свого роду середньовічної церемонії Ахмат та Елі підносять двох передбачуваних українських військовополонених як «подарунок» для свого батька.

В іншому пропагандистському ролику, розміщеному Кадировим на його каналі в Telegram, знято, як його сини прибувають до українського міста Маріуполь, розмахують зброєю та позують перед телекамерами зі зброєю в руках.

Раніше у жовтні Кадиров пообіцяв відправити своїх синів на війну до України.

За його словами, молодий вік «не повинен заважати підготовці захисників батьківщини».

На той час він опублікував відео, на якому їх знято під час тренувань.

Пізніше того ж дня Віктор Заварзін, член комітету з оборони Держдуми РФ, прокоментував, що, за російським законодавством, діти «точно не підлягають призову». Заварзін також назвав Кадирова «бойовим генералом» і додав, що чеченці — «хороші солдати».

З початку вторгнення Росії в Україну чеченський лідер активно підтримував дії російської влади та всі заяви президента Володимира Путіна, коментуючи їх у своєму Telegram-каналі, який налічує понад три мільйони підписників.

У вересні Кадиров закликав до добровільної мобілізації у всіх регіонах Росії. Майже через тиждень, 21 вересня, Путін оголосив про «часткову» мобілізацію по всій країні.