ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США направлять ядерні бомбардувальники B-52 до Австралії з метою утримання Пекіна від конфлікту (ВІДЕО)

Велика Епоха
Бомбардувальник ВПС США B-52. (Chung Sung-Jun/Getty Images)

ВПС США готуються розмістити шість бомбардувальників B-52 на півночі Австралії у відповідь на агресію Пекіна.

Зараз ведуться роботи на авіабазі Тіндал, розташованій за три з половиною години їзди на південь від північного міста Дарвіна.

За даними Австралійської мовної корпорації, американські чиновники розробили плани «оперативного центру ескадрильї», центру технічного обслуговування та стоянки для шести бомбардувальників B-52. Очікується, що вартість будівництва сягне 100 мільйонів доларів США.

B-52 Stratofortress залишається грізною частиною збройних сил США з 1950-х років. Літак здатний здійснювати наддалекі перельоти без дозаправлення (14 080 кілометрів), несучи при цьому величезне корисне навантаження (31,5 тонни), включаючи ядерну зброю.

Агресія, що триває, в Південнокитайському морі і Тайванській протоці спонукала австралійських і американських військових планувальників до нарощування військової присутності в районі Дарвіна, включаючи регулярні морські навчання і модернізацію військових об'єктів. США та Австралія спільно управляють базою супутникового спостереження, розташованою в центральній частині Австралії під назвою Пайн Геп.

За повідомленнями, перед австралійськими чиновниками, які відповідають за оборону, також поставлено завдання придбання нової військової техніки, і навіть розглядається можливість купівлі літака B-21 Raider, який ще не випущений.

Тим часом Майкл Шоубридж, директор австралійської компанії Strategic Analysis Australia, заявив, що у повідомленнях про нарощування сил немає нічого нового, наголосивши, що підготовка ведеться з 2012 року.

«Це реалізація тієї великої ідеї 2012 року, але головною новою подією, звичайно, є набагато більша необхідність утримати Пекін від конфлікту», — сказав він в інтерв'ю The Epoch Times.

За його словами, ЗМІ та коментатори можуть представити цей крок як підбурювання до конфлікту з Пекіном, але Австралія є лише частиною ширшого «розосередження» потенціалу США по всьому регіону проти китайської комуністичної партії, зокрема на Тайвані, Японії, Південній Кореї, на Філіппінах та Гуамі.

«[Це] ускладнює військове планування Пекіна. Таким чином, це стратегічний крок, і це не агресивна ініціатива, про яку говорять деякі [ЗМІ] — вона радше розумна, ніж агресивна».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: