ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Трубопроводи "Північний потік": Міністерство оборони Великої Британії засудило "неправдиві заяви" Росії

Велика Епоха
(ODD ANDERSEN/AFP via Getty Images)

Міністерство оборони Великої Британії в суботу засудило "неправдиві заяви" Москви, звинувативши її в спробі "відвернути увагу", після того, як російські військові звинуватили Велику Британію в причетності до вибухів на газопроводі "Північний потік" і атаки безпілотників.

Британське оборонне відомство написало в суботу в Твіттері: "Щоб відвернути увагу від своєї катастрофічної поведінки з незаконним вторгненням в Україну, Міністерство оборони Росії вдається до поширення неправдивих заяв епічних масштабів".

"Ця сфабрикована історія більше говорить про суперечки всередині російського уряду, ніж про Захід", — додали у британському міністерстві.

Росія в суботу звинуватила "представників британського військово-морського підрозділу" в тому, що вони "брали участь у плануванні, логістиці та здійсненні терористичного акту в Балтійському морі 26 вересня з метою пошкодження газопроводів "Північний потік-1" і "Північний потік-2".

Російські військові також звинуватили Україну і Великобританію в суботу в масованій атаці безпілотників на свій Чорноморський флот в анексованому Москвою Криму, яка завдала "незначних пошкоджень" одному з кораблів.

"Підготовку цього терористичного акту і навчання військовослужбовців 73-го українського центру спеціальних морських операцій здійснювали британські фахівці, які базуються в Очакові, що в Миколаївській області України", — йдеться в повідомленні російського оборонного відомства в Telegram.

Кораблі були задіяні в охороні конвоїв, що вивозили українське зерно, заявили в Москві.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr