ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кремль звинуватив Україну у виході з переговорів з Росією "за вказівкою" США

Велика Епоха
Речник Кремля Дмитро Пєсков 23 грудня 2021 року. (NATALIA COLESNIKOVA/AFP via Getty Images)

Кремль у четвер звинуватив Україну в тому, що вона вийшла з мирних переговорів у березні з Росією "за вказівкою" США, хоча між Києвом і Москвою був досягнутий "дуже, дуже складний баланс".

"Текст фактично був готовий. (...) І тут раптом українська сторона зникла з радарів, (вона) заявила, що більше не хоче продовжувати переговори", — поскаржився прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, заявивши, що Володимир Путін вважає "очевидним", що "така відмова від вже досягнутих домовленостей явно відбулася за вказівкою Вашингтона".

"Це цілком очевидно", — сказав він журналістам.

У середу посол Гвінеї-Бісау Умаро Сіссоко, чинний президент ЕКОВАС, заявив у Києві, що Володимир Путін, якого він відвідав напередодні, "висловив думку, що готовий вести переговори з президентом Зеленським".

Відповідаючи на ці зауваження, Д.Пєсков запевнив, що Росія "готова гарантувати свої інтереси за столом переговорів".

"Ми хочемо, але в даному випадку мова йде про тотальне небажання з боку України", — сказав він, додавши, що "ніякого конкретного меседжу" на адресу українського президентства не було.

Наразі переговори зайшли в глухий кут

Володимир Зеленський швидко відмахнувся від будь-якої можливості дискусій з терористичною Москвою, засудивши "заздалегідь підготовлену риторику" Володимира Путіна.

Ще більш категоричним він був наприкінці вересня, запевнивши, що Україна не буде вести переговори з Росією доти, доки президентом є Володимир Путін.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

===

Новини по темі: