ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Аборти, а не інфляція чи злочинність, є головною турботою виборців, каже Ненсі Пелосі

Велика Епоха
Спікер Палати представників Ненсі Пелосі під час пресконференції на Капітолійському пагорбі, 12 серпня 2022 року. (Chip Somodevilla/Getty Images)

18 жовтня спікер палати представників Ненсі Пелосі зменшила значення опитувань, які свідчать, що інфляція та злочинність є головними проблемами для виборців. Навпаки, вона вважає, що аборти найбільше непокоять виборців.

Відколи президент Джо Байден обійняв посаду, виборці по всій країні стали свідками зростання цін на харчові продукти та газ на тлі рекордної інфляції. Виборці у великих містах постраждали від безпрецедентного року насильницьких злочинів. У деяких містах зафіксовано рекордну кількість убивств.

Гарвардське опитування CAPS-Harris, опубліковане The Hill, показує, що три головні питання для виборців — це злочинність, інфляція та імміграція.

Близько 74% опитаних американців оцінили інфляцію як дуже важливе питання. Тим часом 68% опитаних вважають злочинність «дуже важливим» питанням, а 59% надають таке значення імміграції.

Навпаки, аборт — питання, на якому демократи зосередили свою увагу після рішення Верховного суду, який скасовує ухвалу Roe v. Wade, — зайняв в опитуванні лише четверте місце. Близько 55% назвали його «дуже важливим», а 29% — «деякою мірою важливим».

Активісти руху за права абортів біля будівлі Верховного суду 26 червня 2022 року у Вашингтоні, округ Колумбія (Nathan Howard/Getty Images)

Опитування, проведене New York Times і Sienna, показало аналогічні тенденції.

Згідно з цим опитуванням, 26% ймовірних виборців назвали економіку найважливішим питанням, яке постало перед країною. На другому місці опинилася інфляція — 18% опитаних назвали її найважливішим питанням.

Для порівняння, аборти та імміграція посідають третє місце. 5% потенційних виборців вважають ці дві теми найважливішими для країни.

Під час інтерв'ю Андреа Мітчел з MSNBC Пелосі сказала, що вона «[не] згодна» з тим, що інфляція та злочинність є основними проблемами для виборців.

«Загалом я не погоджуюся з тим, що ви сказали», — зауважила Пелосі 18 жовтня. «Опитування, проведене New York Times, я вважаю помилковим».

Пелосі також зазначила, що поточна інфляція насправді є ознакою того, що економіка за демократів сильна.

Демократи також хочуть знизити інфляцію, наполягала Пелосі, «але частина інфляції в нашій країні виникла через те, що цей президент створив майже 10 мільйонів робочих місць, принаймні 9 мільйонів робочих місць».

«Коли ви говорите про інфляцію, безробіття може бути небезпечно низьким. Тож вони не пов'язані», — додала вона.

Загалом Пелосі зізналася, що почувається «досить добре» щодо перспектив своєї партії.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

===

Новини по темі: