ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Призначення Ріші Сунака: Кремль "не сподівається" на покращення відносин з Лондоном

Велика Епоха
Речник Кремля Дмитро Пєсков очікує на військовий парад до Дня Перемоги на Красній площі в центрі Москви 9 травня 2022 року. (Фото: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP via Getty Images)

Росія "не сподівається" на поліпшення відносин з Великобританією після призначення Ріші Сунака новим британським прем'єр-міністром, яке має бути офіційно оголошено у вівторок королем Чарльзом III, заявили в Кремлі.

"На цей час ми не бачимо ніяких передумов, ніяких підстав і не сподіваємося на якісь позитивні зміни найближчим часом", — заявив журналістам прессекретар Кремля Дмитро Пєсков.

Відносини між Росією і Заходом перебувають у безпрецедентній кризі з моменту початку російського наступу в Україні наприкінці лютого.

Україна отримала підтримку з боку західних столиць, включаючи Лондон, у вигляді дипломатичної підтримки та поставок зброї, в той час, як на Росію були накладені жорсткі міжнародні санкції.

Українські військовослужбовці також проходять підготовку британськими інструкторами у Великій Британії перед початком бойових дій в Україні проти російської армії.

"Росія залишається відкритою і готовою говорити про складні питання за столом переговорів", — сказав пан Пєсков у вівторок, але заявив, що не буде робити це "за рахунок своїх інтересів".

===

Новини по темі: