ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Опитування показало, що американці розділилися щодо фінансування України

Велика Епоха
Військовослужбовці українського артилерійського підрозділу ведуть вогонь у бік Херсона за межами Херсонської області 28 жовтня 2022 року. (Bulent Kilic/AFP via Getty Images)

Хоча більшість американців все ще підтримують надання зброї Україні в її боротьбі проти російського вторгнення, вони не впевнені щодо передачі федеральних коштів, згідно з новим опитуванням.

Конвенція дій держав разом з Трафальгарською групою оприлюднили опитування, яке показало, що 40,3 відсотка опитаних підтримують надання Україні "зброї та грошей" і 30,5 відсотка підтримують надання "зброї, але не грошей".

Лише 24,9% опитаних висловилися за те, щоб не надавати "взагалі нічого".

"Американці хочуть продовжувати допомагати Україні перемогти Путіна, але якщо подивитися на цифри, то менше половини виборців вважають, що допомога США повинна включати в себе відправку більшої кількості грошей в Україну", — сказав Марк Меклер, президент Конгресу штатів. "Виборці вважають, що США беруть на себе тягар підтримки України і, схоже, запитують, чому ми відправляємо мільярди за кордон, в той час як наша власна економіка все глибше занурюється в рецесію. Наша нація виграла б, якби почула від Президента Байдена чітко визначену місію та роль США у підтримці України, а також запевнення, що це не перетвориться на нескінченний конфлікт, який виснажує американські ресурси та стрімко збільшує борг нашої країни".

Опитування також показало, що 51,4 відсотка опитаних вважають, що "враховуючи рівень прихильності США до України, НАТО та інші європейські країни не виконують своїх зобов'язань".

Опитування проводилося з 8 по 11 жовтня серед понад 1000 виборців, які візьмуть участь у проміжних виборах.

Це опитування з'явилося на тлі того, що зміна складу Конгресу на проміжних виборах може вплинути на обсяги федерального фінансування України.

Державний секретар США Ентоні Блінкен оголосив раніше цього місяця, що військова допомога Україні з боку США перевищила 17,5 мільярдів доларів з моменту вступу Байдена на посаду.

"Ми будемо продовжувати підтримувати народ України, який захищає свою свободу і незалежність з надзвичайною мужністю і безмежною рішучістю", — сказав Блінкен у своїй заяві. "Можливості, які ми надаємо, ретельно відкалібровані для того, щоб принести максимальну користь на полі бою і зміцнити позиції України за столом переговорів, коли настане відповідний час. Ми єдині з Україною".

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: