ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Іспанії вилучено 32 тонни канабісу: світовий рекорд

Велика Епоха
Ілюстрація. (Joe Raedle/Getty Images)

Іспанська поліція оголосила в суботу, що вилучила 32 тонни суцвіть канабісу, що є "найбільшим міжнародним вилученням речовини", після розслідування, в результаті якого було заарештовано 20 осіб.

Операція, відома під назвою "Jardines" ("сади"), проходила протягом останніх кількох тижнів у кількох іспанських містах, включаючи Толедо (центральна Іспанія) і Валенсію (східна Іспанія), де підозрювані наркоторговці зберігали більшу частину товару, повідомила Цивільна гвардія Іспанії.

Вона "завершилася вилученням 32 тонн суцвіть марихуани", що еквівалентно виробництву "1,1 мільйона" рослин конопель, що є "найбільшим вилученням цієї речовини не тільки в Іспанії, але і на міжнародному рівні", підкреслюється в повідомленні.

За даними Цивільної гвардії, рослини канабісу були упаковані у вакуум для відправки в різні регіони Іспанії, а також до інших європейських країн, "переважно до Швейцарії, Нідерландів, Німеччини та Бельгії".

Загалом у ході операції було затримано двадцять осіб віком від 20 до 59 років — дев'ять чоловіків та одинадцять жінок. Організація, до якої вони належали, "контролювала весь процес виробництва і розповсюдження наркотиків", заявила Цивільна гвардія.

Після десятиліть, коли Іспанія була воротами гашишу в Європу, в останні роки спостерігається збільшення плантацій конопель, що приваблює злочинні організації з усієї Європи.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr