ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Польща будує прикордонний паркан з російським анклавом Калінінград (ВІДЕО)

Велика Епоха
Міністр оборони Польщі оголосив про будівництво паркану вздовж кордону з російським анклавом Калінінград після значного збільшення кількості біженців, які перетинають кордон. (JAAP ARRIENS/AFP via Getty Images)

У середу (2 листопада) міністр оборони Польщі оголосив, що вздовж кордону з російським анклавом Калінінград побудують паркан, щоб запобігти незаконному перетину кордону мігрантами, який, на думку Варшави, організовує Росія.

Після початку польотів з країн Близького Сходу і Північної Африки в Калінінград "я вирішив вжити заходів щодо посилення безпеки на кордоні з Калінінградським анклавом". Ми починаємо будувати там тимчасовий бар'єр", — повідомив Маріуш Блащак журналістам.

За його словами, бар'єр складатиметься з трьох паралельних загороджень із колючого дроту заввишки 2,5 метра і завширшки 3 метри, а також електронного обладнання. Роботи з будівництва 210-кілометрового сухопутного кордону починаються "відсьогодні", наполягає він.

Польща вже побудувала фізичний і електронний бар'єр уздовж свого кордону з Білоруссю, союзником Москви, звинувачуючи режим Олександра Лукашенка в тому, що він пропускає мігрантів, які прагнуть потрапити до Європейського Союзу, що Мінськ заперечує.