ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ілон Маск вводить щомісячну підписку $8 для підтвердження облікового запису у Twitter

Велика Епоха
Бос Twitter Ілон Маск (Brendan Smialowski/AFP через Getty Images)

Новий власник Twitter Ілон Маск оголосив у своєму твіттері, що незабаром запустить підписку за 8 доларів на місяць для користувачів, які хочуть, щоб їхні акаунти були сертифіковані як справжні і менше піддавалися впливу реклами.

Соціальна мережа пропонує підписку на платні функції з минулого року, але генеральний директор хоче нову, більш дорогу і більш широко прийняту пропозицію, яка диверсифікує потоки доходів платформи.

"Нинішня система панів і селян, з тими, хто має синю галочку, і тими, хто її не має, - це лайно собаче. Владу — народу! Синій за 8 доларів на місяць", — заявив 1 листопада бос Tesla і SpaceX, який купив Twitter в четвер.

"Половина реклами"

Тому він планує об'єднати Twitter Blue - підписку за 5 доларів на місяць для більш комфортного читання та інструментів редагування - і можливість для відповідних акаунтів пройти перевірку та сертифікацію особи.

Наразі лише певні профілі можуть подавати заявки на автентичність блакитної галочки, включаючи уряди, бізнес, ЗМІ, політичних, культурних чи спортивних діячів і т.д. Вони можуть втратити свій бейдж, якщо не зможуть ним користуватися. Вони можуть втратити свій бейдж, якщо не дотримуватимуться правил платформи.

Ще в п'ятницю Ілон Маск попросив інженерів невтомно працювати над цим капітальним ремонтом системи. За його словами, підписники матимуть й інші переваги: їхні твіти з'являтимуться першими, вони зможуть розміщувати довші відео- та аудіоповідомлення, а також отримуватимуть "вдвічі менше реклами".

Вартість передплати буде коригуватися в залежності від країни. "Це також принесе дохід Twitter, щоб винагородити творців контенту", — підсумував він.

"Допомога людству"

Найбагатша людина світу повторював з початку бурхливого процесу викупу, що він пішов на цю угоду з інтересу до цієї "громадської площі", яка має важливе значення для демократії, і для того, щоб "допомогти людству".

За його словами, прибутковість не є його пріоритетом. Але Twitter — це мережа, яка отримує 90% своїх доходів від реклами і ніколи не була дуже прибутковою у порівнянні зі своїми каліфорнійськими сусідами Meta (Facebook, Instagram) та Google (YouTube).

За матеріалами Epoch Times Europe Fr