ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Новій Зеландії скасували конкурс з убивства кішок для дітей (ВІДЕО)

Велика Епоха
Здичавілі кішки — чума в Новій Зеландії. Ілюстрація. (OZAN KOSE/AFP via Getty Images)

Конкурс у Новій Зеландії, в якому діти мали полювати і вбивати кішок, щоб отримати головний приз, скасували після суспільного резонансу, і таке рішення в середу привітала новозеландська організація із захисту тварин.

Організатори щорічного змагання з полювання на кабанів і оленів викликали здивування, оголосивши про створення спеціальної категорії для дітей до 14 років.

Щоб виграти перший приз — суму в 250 новозеландських доларів (141 євро) — діти повинні були полювати на тварин, також відомих як здичавілі кішки, домашні кішки, що повернулися в дику природу. Цю категорію, яка супроводжувалася попередженням дітям не вбивати домашніх кішок, було скасовано, повідомили організатори у вівторок.

Дика кішка: чума в Новій Зеландії

Новозеландське товариство із запобігання жорстокому поводженню з тваринами заявило, що воно "з радістю і полегшенням сприйняло той факт, що "дитячу" категорію відстрілу бродячих кішок було видалено". "Діти, як і дорослі, "не в змозі відрізнити здичавілу кішку, бездомну або перелякану домашню кішку", — сказав представник організації із захисту тварин.

Решта змагань, організованих з метою збору коштів для місцевої школи, пройшли без пригод. Організатори повідомили, що "мерзенні та недоречні електронні листи" було надіслано "в школу та іншим людям". "Безпека наших спонсорів і школи є нашим головним пріоритетом, тому було ухвалено рішення зняти цю категорію з конкурсу цього року, щоб уникнути подальшої негативної реакції", — написали організатори у Facebook.

За даними Міністерства охорони природи Нової Зеландії, яке відповідає за збереження історичної та природної спадщини країни, здичавілі кішки є бичем Нової Зеландії, де вони несуть відповідальність за скорочення популяцій птахів, кажанів, ящірок, мишей та інших комах.