ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Щонайменше одна людина загинула, 5 поранено внаслідок обвалення паркінгу на Мангеттені (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Скриншот)

Влада заявила, що у вівторок у нижньому Мангеттені в Нью-Йорку біля Університету Пейс і Нью-Йоркської фондової біржі обвалився чотириповерховий паркінг, внаслідок чого загинув щонайменше один робітник і п'ятеро людей дістали поранення.

Співробітники служби екстреної допомоги за допомогою роботизованих пристроїв після того, як пожежників відвели від конструкції, що впала, через нестабільні умови, перевірили місце на наявність подальших жертв, але офіційні особи заявили, що, на їхню думку, всі жертви враховані.

Відеозапис Reuters з місця події в кварталах фінансового району Мангеттену від Всесвітнього торгового центру і Нью-Йоркської фондової біржі показує, як триває рятувальна операція, і кілька автомобілів стоять один на одному серед зім'ятих бетонних плит.

"У нас немає підстав вважати, що це було не що інше, як обвалення конструкції", - сказав журналістам комісар міської поліції Кічант Сьюелл.

Одна людина загинула на місці події, ще чотирьох доправили в районні лікарні з травмами, а шостий потерпілий відмовився від медичної допомоги, сказав Джон Еспозіто, начальник пожежних операцій пожежної служби Нью-Йорка.

Він описав усіх шістьох як робітників, які перебували в паркувальній конструкції, коли вона обвалилася.

Онлайн-записи Департаменту будівель міста Нью-Йорка засвідчили, що будівля на місці обвалення мала 45 порушень, зокрема 25 із 2003 року, багато з яких були пов'язані з ліфтами.

В одному з документів за 2003 рік зазначалося, що "є тріщини в стельовому перекритті", а також "дефектний бетон із відкритими задніми тріщинами". У ньому йшлося, що за порушення було сплачено штраф у розмірі 800 доларів.