ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зеленський подякував захисникам Бахмута, тоді як "Вагнер" заявив, що місто пало (ВІДЕО)

Велика Епоха
(iStock)

Бої навколо східноукраїнського міста Бахмут залишалися "особливо спекотними", заявив президент Володимир Зеленський, не даючи жодних ознак того, що місто остаточно перейшло до Росії, як стверджує засновник групи найманців Вагнера.

Євген Пригожин сказав, що його війська, які брали участь у багатомісячній операції з оточення і захоплення розбомбленого міста, підняли російський прапор на його адміністративній будівлі.

"З юридичної точки зору Бахмут узятий. Противник зосереджений у західній частині", — йдеться в аудіозверненні Пригожина, опублікованому в неділю в Telegram-акаунті його пресслужби.

Але від українських офіційних осіб не було жодних вказівок на те, що Бахмут, місто з населенням 70 000 осіб до початку російського вторгнення понад рік тому, потрапив до рук Росії.

Пригожин раніше робив заяви, які були передчасними.

"Спасибі нашим солдатам, які воюють в Авдіївці, Мар'їнці та Бахмуті", — сказав Зеленський у своєму нічному відеозверненні в неділю. "Особливо в Бахмуті. Там сьогодні особливо гаряче".

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр раніше схарактеризувала ситуацію навколо міста як "напружену". За словами Маляр, українські сили захищали свої позиції, а російські війська не звертали уваги на втрати під час атаки.