ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Стрілянина в залі Свідків Єгови в Гамбурзі потрясла Німеччину (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Скриншот)

За словами поліції і прокурорів Німеччини, у молитовному залі Свідків Єгови в місті Гамбург стрілець убив вісьмох людей, після чого направив зброю на себе.

35-річний чоловік, громадянин Німеччини й колишній Свідок Єгови, використовував для стрілянини напівавтоматичний пістолет, яким він законно володів із грудня, сказав прокурор землі Гамбург у п'ятницю під час пресконференції з поліцією.

Серед поранених унаслідок стрілянини в четвер увечері була жінка на сьомому місяці вагітності. Її плід не вижив.

Напад приголомшив друге за величиною місто Німеччини. Мотив поки що не встановлено.

Енді Грот, регіональний міністр внутрішніх справ, сказав, що нападник утік на другий поверх будівлі після прибуття поліції «і наклав на себе руки».

За словами прессекретаря прокуратури Гамбурга, «немає жодних ознак терористичного підґрунтя» нападу.

Поліція попросила свідків події з'явитися з повинною і завантажити будь-які фотографії або відео, які у них є, на спеціально створений сайт.

Свідки Єгови є частиною міжнародної церкви, заснованої в США в 19 столітті. Її штаб-квартира розташована у Ворвіку, штат Нью-Йорк.

Церква налічує близько 8,7 мільйона членів по всьому світу, з них близько 170 000 у Німеччині.

Масові розстріли в Німеччині трапляються рідко, але кілька трагедій вразили країну останніми роками.

У лютому 2020 року стрілець, підозрюваний у зв'язках з ультраправими, убив дев'ятьох людей, включно з іммігрантами з Туреччини, у західному місті Ганау, а потім наклав на себе руки і свою матір.

У жовтні 2019 року стрілець убив двох людей, відкривши вогонь біля синагоги в східному місті Галле у священний для євреїв день Йом Кіпур.