ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Тисячі людей залишилися без електрики через бурі в Каліфорнії (ВІДЕО)

Велика Епоха
У Каліфорнії закрили автостраду через зимову бурю, що обрушилася на американський штат (Allison Dinner/AFP via Getty Images)

Майже 85 000 будинків і підприємств залишилися без електрики в суботу в районі Лос-Анджелеса, оскільки в Каліфорнії продовжували вирувати бурі, приносячи сніг, дощ і град.

На півночі Каліфорнії в Сан-Франциско спостерігаються рекордно низькі температури. Національна метеорологічна служба попередила жителів столиці штату, Сакраменто, уникати поїздок з неділі по середу, оскільки дощ і снігопад поновилися знову, повідомляє Reuters.

Нові бурі принесуть пориви вітру до 80 км/год у долині Сакраменто й до 110 км/год у довколишніх горах Сьєрра-Невада. Національний парк Йосеміті закритий до середи.

За словами Брайана Джексона, метеоролога з Центру прогнозування погоди NWS, вважається, що причиною незвичайних погодних умов є потужна система низького тиску, що йде з Арктики.

Для Південної Каліфорнії «холодна сильна буря — це рідкісний випадок», — сказав Джексон.

Інший шторм, що обрушився на американські рівнини, Середній Захід і райони Великих озер на початку цього тижня, у п'ятницю рушив у бік Атлантики, пройшовши над Новою Англією, повідомила метеорологічна служба. У суботу понад 400 000 клієнтів детройтської компанії DTE Energy залишилися без електрики, повідомляє Detroit News.