ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Підозрілий зіпсований спиртний напій вбив щонайменше 31 особу на сході Індії

Велика Епоха
Карета швидкої допомоги в Мумбаї, Індія, на фото з архіву. (Punit Paranjpe/AFP через Getty Images)

Щонайменше 31 людина померла і ще 20 були госпіталізовані у важкому стані після того, як вони, ймовірно, вжили неякісний алкоголь, проданий без дозволу на сході Індії, повідомив у четвер високопоставлений виборний чиновник.

Смертельні випадки сталися у вівторок і середу, жертви належали до трьох сіл в районі Саран штату Біхар, де виробництво, продаж і споживання алкоголю заборонені.

За словами керівника районної державної лікарні д-ра С.Д. Сінха, смерті були зафіксовані в районній лікарні, куди хворі були доставлені їхніми родинами на лікування.

Продаж і споживання алкоголю були заборонені в штаті Біхар у 2016 році після того, як жіночі групи провели кампанію проти того, що бідні робітники витрачають свої мізерні доходи на випивку.

Офіцер поліції Сантош Кумар повідомив, що кілька з 20 госпіталізованих втратили зір.

Кілька опозиційних партій, включаючи індуїстську націоналістичну партію Бхаратія Джаната, провели в четвер акції протесту біля будівлі законодавчих зборів штату з вимогою скасувати заборону на продаж алкоголю і надати грошову компенсацію сім'ям загиблих.

Сушил Моді, лідер BJP штату, заявив, що понад 1000 людей померли після вживання зіпсованого алкоголю з моменту введення заборони шість років тому. BJP перебуває в опозиції в штаті.

За матеріалами The Epoch Times USA