ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У продуктах Apple виявлено вразливість, влада США закликає оновити операційну систему (ВІДЕО)

Велика Епоха
Будівля ізраїльської групи NSO в Герцлії, недалеко від Тель-Авіва, 28 серпня 2016 р. (JackGuez/AFP via Getty Images)

Агентство Міністерства внутрішньої безпеки США цього тижня випустило попередження для користувачів продукції Apple у зв'язку з виявленою вразливістю в iPhone, iPad і пристроях на macOS. Apple оголосила про випуск нових оновлень для усунення недоліків.

Оновлення Apple включають iOS 16.3.1, iPadOS 16.3.1 і macOS Ventura 13.2.1. Крім цього, компанія випустила Safari 16.3.1 для старих операційних систем Apple, включаючи macOS Big Sur і macOS Monterey.

«Apple випустила оновлення безпеки для усунення вразливостей у кількох продуктах. Зловмисники можуть використовувати ці вразливості для отримання контролю над пристроями», — йдеться в заяві CISA від 14 лютого.

Бюлетень CISA радить користувачам і адміністраторам «переглянути сторінку оновлень безпеки Apple і застосувати необхідні оновлення якомога швидше»

Скотт Редкліфф, представник Apple, повідомив технологічному сайту Endgadget, що у нього немає більш докладної інформації про експлойти, згадані в оновленнях безпеки.

У вівторок компанія Sophos, що займається дослідженнями в галузі безпеки, надала більш детальну інформацію про оновлення. Недоліки безпеки описуються як «помилка нульового дня в реалізації шпигунських програм», що означає, що це раніше невідома вразливість, яка може активно експлуатуватися.

Як правило, у користувачів Apple увімкнена функція автоматичного оновлення. Однак якщо це не так, вони можуть зайти в меню Apple, а потім в «Оновлення ПЗ».

На iPad, iPhone або іншому iDevice можна зайти в «Налаштування», потім «Загальні», потім «Оновлення ПЗ».

«Якщо вашого продукту Apple немає в списку, особливо якщо у вас iOS 15 або iOS 12, наразі нічого не можна зробити. Але ми радимо вам стежити за сторінкою HT201222 компанії Apple на випадок, якщо ваш продукт отримає оновлення в найближчі кілька днів», — зазначає Sophos.

За матеріалами The Epoch Times