ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сьогодні в Парижі хочуть заборонити електросамокати (ВІДЕО)

Велика Епоха

У середині січня в статті в Le Parisien мер Парижа Анн Ідальго оголосила про свій намір організувати консультації щодо майбутнього електросамокатів самообслуговування в столиці. Хоча вона хоче покласти край їхній присутності, вона визнає, що "це дуже суперечливе питання" і вважає за краще проконсультуватися зі своїми виборцями з цього приводу, зазначивши, що "поважатиме голос парижан, навіть якщо він буде протилежним". Таким чином, голосування організовується цієї неділі, 2 квітня 2023 року, і є відкритим для всіх парижан, зареєстрованих у виборчому реєстрі.

Контракти з трьома операторами (Dott, Lime і TIER), присутніми в Парижі, які закінчуються в березні, можуть не бути продовжені. Однак мерія вказує, що вони будуть продовжені до літа цього року, в очікуванні результатів голосування громадян. Кожен зареєстрований парижанин може проголосувати на виборчій дільниці свого округу, яка відкрита з 9 ранку до 7 вечора. Результати будуть оголошені в неділю ввечері.

Безпека є ключовим питанням у цій дискусії. Коли у 2021 році 31-річна італійка загинула після зіткнення зі скутером, на борту якого було двоє людей, найгірші побоювання деяких людей підтвердилися: "Не минає й дня, щоб мене не підрізав скутер або щоб я не бачила, як хтось не впав, — коментує парижанка Одрі Дюпас. Я збираюся голосувати в неділю, і я збираюся голосувати проти прокатних скутерів, які, на мою думку, становлять реальну небезпеку для пішоходів і користувачів".