ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Катастрофічний торнадо пронісся штатом Арканзас (ВІДЕО)

Велика Епоха

У п'ятницю смертоносна штормова стихія пронеслася над центральною частиною країни, породивши люті торнадо в Арканзасі та Індіані, зруйнувавши дах на переповненому концертному майданчику в Іллінойсі і залишивши мільйони людей під загрозою торнадо від Техасу до Мічигану.

В Арканзасі губернатор оголосив надзвичайний стан у п'ятницю вдень після того, як офіційні особи повідомили, що одна людина загинула в Північному Літл-Року і четверо загинули у Вінні, приблизно в 100 милях на схід, в результаті окремих торнадо.

Мер Літл-Рока Френк Скотт-молодший повідомив, що щонайменше 30 людей було госпіталізовано і що понад 2 000 будинків було пошкоджено. Буревій завдав значної шкоди підприємствам і житловим комплексам, повідомила місцева поліція.

Мер міста Вінн Дженніфер Хоббс повідомила CNN, що місто було "розрізане навпіл руйнуваннями зі сходу на захід".

Точні масштаби руйнувань не були зрозумілі одразу. Для людей, які шукають притулку і їжі, була відкрита середня школа в місті.

У п'ятницю ввечері на півночі штату Іллінойс одна людина загинула і ще 28 були госпіталізовані в результаті обвалу даху в театрі в Бельвідері, де перебувало 260 осіб, повідомив журналістам на місці події начальник пожежної охорони Шон Шадл (Shawn Schadle). За його словами, п'ятеро людей отримали важкі травми.