ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Італія знайшла ще 5 тіл після корабельної катастрофи 26 лютого, кількість загиблих зросла до 86 (ВІДЕО)

Велика Епоха
Уламок човна і шматок одягу зі смертельної корабельної катастрофи мігрантів у Стеккато-ді-Кутро поблизу Кротоне, Італія, 28 лютого 2023 року. (Remo Casilli/Reuters)

Італійська влада знайшла тіла ще п'яти жертв корабельної катастрофи, що сталася минулого місяця біля узбережжя Калабрії, довівши кількість загиблих в результаті однієї з найстрашніших міграційних катастроф в новітній європейській історії до 86 осіб.

За цією трагедією послідувала ще одна корабельна катастрофа в неділю, в якій 30 осіб вважаються зниклими безвісти або загиблими.

Хлопчик віком близько семи-восьми років, трирічна дівчинка, двоє чоловіків і жінка стали останніми підтвердженими жертвами нічної корабельної катастрофи поблизу приморського містечка Стеккато-ді-Кутро, повідомив у середу представник провінційного уряду.

Вони були на дерев'яному човні, який вирушив з Ізміра, Туреччина, і розбився біля берегів Калабрії в південній частині Італії з близько 180 людьми на борту 26 лютого. Згідно зі звітом міністра внутрішніх справ Маттео П'янтедозі, який він представив у парламенті.

За словами міністра, 80 людей вижили, а це означає, що близько 15 залишаються зниклими безвісти. Через більш ніж два тижні після трагедії італійська берегова охорона, пожежники та прикордонна поліція продовжують їх пошуки.

Поліцейські катери намагалися перехопити судно до того, як воно затонуло, але не змогли дістатися до нього через складні погодні умови.