ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зневірені бійці «Вагнера» витрачають по 2000 патронів на день, щоб відбивати наступ української армії

Велика Епоха
Український солдат артилерійського підрозділу веде вогонь у бік російських позицій під Бахмутом, східна Україна, 8 листопада 2022 року. (Bulent Kilic/AFP via Getty Images)

Російські найманці «Вагнера» витрачають боєприпаси тисячами на день у відчайдушній спробі стримати наступ української армії.

Американський військовий аналітичний центр Institute for the Study of War опублікував докладний звіт про стан російської військової кампанії із захоплення всього українського Донбасу. Аналітики ISW зазначили, що бійці групи «Вагнер» чинять запеклий опір на південь від міста Бахмут, у той час, як українська армія намагається контратакувати і повернути втрачені позиції вздовж лінії фронту, пише EXPRESS.

ISW посилається на «російського військового блогера», який повідомив, що сили групи «Вагнер» у районі Бахмута використовували по 2000 патронів на день на одного бійця.

У звіті йдеться: «Російські джерела стверджують, що бойовики групи “Вагнер” узяли під контроль Яковлівку і що під Бахмутом тривають запеклі бої в Опитному та Соледарі».

«Генштаб України заявив, що українські війська відбили спроби російських атак на сам Бахмут, на північний схід від Бахмута в районі Верхньокам'янського (27 км на північний схід від Бахмута), Спірне (25 км на північний схід від Бахмута), Яковлівки (12 км на північний схід від Бахмута), у районі Білої Гори (15 км на північний захід від Бахмута) та Курдюмівки (15 км на південний захід від Бахмута)».

Тим часом Путін був змушений визнати, що його «спеціальна військова операція» в Україні займає більше часу, ніж очікувалося, для досягнення цілей.

Виступаючи в середу з телезверненням, російський лідер сказав: «Звичайно, це може бути тривалий процес».

Путін не визнав багато військових невдач, які спіткали його війська в останні тижні. Замість цього російський диктатор похвалився тим, що захоплення земель Кремлем є «значним результатом для Росії», зазначивши, що Азовське море «стало внутрішнім морем Росії».

Глава американської розвідки заявив, що бойові дії у війні Росії в Україні тривають у «зниженому темпі», і припустив, що найближчими місяцями в українських сил можуть з'явитися більш райдужні перспективи.

===

Новини по темі: