ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Заможного російського бізнесмена затримала британська поліція, яка розслідує діяльність олігархів (ВІДЕО)

Велика Епоха
Чоловіка заарештували співробітники Цивільної гвардії та Національного агентства з боротьби зі злочинністю в Мадриді, Іспанія, 4 жовтня 2022 року. (National Crime Agency)

Заможного російського бізнесмена заарештували у своєму багатомільйонному лондонському будинку співробітники поліції, які розслідують потенційну злочинну діяльність олігархів.

58-річний чоловік, ім'я якого не називається, був затриманий Національним агентством боротьби зі злочинністю (NCA) у четвер за підозрою у відмиванні грошей, змові з метою обману Міністерства внутрішніх справ і змові з метою лжесвідчення.

35-річного чоловіка, який працює в резиденції бізнесмена, заарештували за підозрою у відмиванні грошей і перешкоджанні офіцеру після того, як його бачили, як він ішов із сумкою, що містила тисячі фунтів готівкою.

Третього чоловіка, 39 років, колишнього бойфренда нинішньої партнерки бізнесмена, заарештували у його будинку в Пімліко, Лондон, за злочини, включно з відмиванням грошей і змовою з метою обману.

Грем Біггар, генеральний директор NCA, сказав: «Група NCA по боротьбі з клептократією, створена цього року, домоглася значного успіху в розслідуванні потенційної злочинної діяльності олігархів, постачальників професійних послуг, які підтримують і допомагають їм, а також тих, хто пов'язаний з російським режимом».

«Ми продовжуватимемо використовувати всі наявні в нас повноваження і тактику для припинення цієї загрози».

Усіх трьох заарештованих відпустили під заставу.

NCA заявила, що це остання операція, проведена в рамках зусиль із припинення діяльності корумпованих міжнародних бізнесменів та їхніх пособників.

За даними NCA, щодо еліти, пов'язаної з Путіним, та їхніх поплічників було проведено майже 100 «запобіжних заходів» — дій, що усувають або зменшують злочинну загрозу, включно з наказами про замороження рахунків (AFO) людей, тісно пов'язаних із росіянами, які потрапили під санкції.

«На міжнародному рівні робота NCA допомогла заморозити безліч об'єктів нерухомості, вісім яхт і чотири літаки, і вона продовжує працювати у співпраці з Управлінням із дотримання фінансових санкцій, щоб забезпечити заморожування інших активів у Великій Британії, а також із глобальними партнерами для боротьби з незаконним багатством, що зберігається за кордоном».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: