ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Джо Байден закликав американських політиків публічно засудити антисемітизм

Велика Епоха
Президент Джо Байден, 18 листопада 2022 року. (Win McNamee/Getty Images)

Президент США Джо Байден у п'ятницю закликав американських політиків публічно засудити антисемітизм, незабаром після того, як Дональд Трамп прийняв у своєму будинку у Флориді заперечувача Голокосту, а репер Каньє Вест перепросив за Адольфа Гітлера, повідомляє AFP.

"Замість того, щоб надавати йому платформу, наші політики повинні публічно засуджувати антисемітизм скрізь, куди б вони не пішли", — зазначив Байден у своєму дописі в Твіттері, додавши: "Голокост дійсно відбувся. Гітлер був злою людиною".

Дональд Трамп, колишній президент США і кандидат у президенти 2024 року, підтвердив, що минулого тижня вечеряв у Мар-а-Лаго з Каньє Вестом і білим расистом Ніком Фуентесом, який також відомий тим, що ставить під сумнів реальність Голокосту.

Каньє Вест, репер і підприємець, який все більше ізолюється після серії антисемітських висловлювань, ще більше обурив громадськість у четвер, коли висловив своє захоплення Гітлером і нацистами в інтерв'ю американській конспірологічній телерадіокомпанії.

"Я люблю Гітлера", — вигукнула зірка декілька разів, чим викликала хвилю осуду в соціальних мережах. Як наслідок, його акаунт у Твіттері призупинено, зазначає AFP.