ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Залежність від дешевих китайських товарів — це «торгівля людськими життями» (ВІДЕО)

Велика Епоха
Член парламенту від консерваторів Ієн Дункан Сміт залишає Даунінг-стріт 10, Лондон, Англія, 22 жовтня 2019 року. (Daniel Leal-Olivas/AFP via Getty Images)

За словами колишнього лідера Консервативної партії сера Іена Дункана Сміта, залежність Великої Британії від дешевих товарів «жорстокого диктаторського» китайського режиму, що допомагає уникнути рецесії, є «торгівлею людськими життями».

Виступаючи в недільній програмі Sophy Ridge On Sky News, високопоставленого члена парламенту запитали, чи слід Великій Британії прагнути підтримувати хороші торговельні відносини з Китаєм на благо економіки.

Він відповів: «Я думаю, що це торгівля людськими життями. Уйгури перебувають в ув'язненні, жінки піддаються насильницькій стерилізації, часто ґвалтуються, є діти в таборах перевиховання, християнські церкви зазнають репресій, відбуваються арешти; у Гонконзі людей заарештовують за їхнє прагнення до демократії».

Паркан по периметру оточує центр примусового перевиховання в Дабаньчені, регіон Сіньцзян, Китай, 4 вересня 2018 р. (Thomas Peter/Reuters)

Дункан додав: «Моя відповідь — диверсифікувати, повернути деякі з цих технологій до Європи, до Британії, до Америки, почати дивитися на Індію та інші країни, щоб вкладати більше коштів у їхній розвиток як противагу».

«Ми не можемо продовжувати заплющувати очі на той факт, що наші дешевші товари надходять із країн, де використовується рабська праця, це неприйнятно».

Дункан Сміт сказав, що режим КПК — це «жорстокий, диктаторський уряд», який проводить геноцид серед уйгурського народу в Сіньцзяні. Деякі товари, що продаються нині у Великій Британії, були вироблені з використанням рабської праці в Китаї.

Колишній лідер партії «Торі» сказав: «Їхній контроль тотальний, вони використовують технології так, як ми не можемо собі уявити, і вони впевнені в правильності своєї форми правління».

Що ще гірше, сказав він, лідер КПК Сі Цзіньпін «абсолютно впевнений, що його форма правління є правильною для всього світу, і він просто зараз продає її країнам, що розвиваються».

Дункан Сміт сказав, що він «глибоко розчарований» позицією Ріші Сунака щодо Китаю і закликав прем'єр-міністра зайняти більш жорстку позицію, оголосивши Китай «системною загрозою», що могло б вплинути на всі сфери державної політики щодо режиму в Пекіні.

Він сказав: «Я глибоко розчарований у своєму уряді в цій конкретній галузі. Влітку прем'єр-міністр заявив, що вважає Китай “системною загрозою”, але нещодавно він змінив це на “системний виклик”, а проблема з “викликом” полягає в тому, що він здається слабким».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: