ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російська громадська підтримка війни проти України падає — Міноборони Великої Британії

Велика Епоха
Путін (Getty Images)

Міністерство оборони Великої Британії у своєму щоденному інформаційному бюлетені повідомляє, що російська громадська підтримка війни в Україні "істотно знижується".

"Оскільки Росія навряд чи досягне якихось серйозних успіхів на полі бою в найближчі кілька місяців, Кремлю, ймовірно, буде все важче підтримувати навіть мовчазне схвалення війни серед населення", — пояснили в міністерстві.

"Дані свідчать, що 55% росіян виступають за мирні переговори з Україною, і лише 25% — за продовження конфлікту", — додали у відомстві з посиланням на російські ЗМІ.

Таке падіння є драматичним, враховуючи, що на початку війни близько 80% росіян підтримували те, що Кремль називає "спеціальною військовою операцією" в Україні.

З початку війни в Україні Міністерство оборони Великої Британії публікує дані, спрямовані на протидію російським повідомленням про конфлікт. Зі своєї сторони, Москва стверджує, що Великобританія проводить дезінформаційну кампанію. Але та ж Москва стверджує, що вона "денацифікує" Україну, в той час, як її солдати ґвалтують, вбивають і руйнують цивільну інфраструктуру в країні, очолюваній Зеленським.

===

Новини по темі: