ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Щонайменше 14 людей загинули внаслідок раптових повеней у зоні землетрусу в Туреччині (ВІДЕО)

Велика Епоха
(Twitter/ecologytoday)

Повені, спричинені проливними дощами, обрушилися на дві турецькі провінції, які постраждали від катастрофічного землетрусу минулого місяця, унаслідок чого загинули щонайменше 14 людей і посилилися страждання тисяч тих, хто залишився без даху над головою, заявили офіційні особи в середу.

Міністр внутрішніх справ Сулейман Сойлу сказав, що рятувальні команди все ще шукають п'ятьох людей, які зникли безвісти в трьох місцях після того, як раптові повені перетворили вулиці в провінціях Адіяман і Шанлиурфа на річки, змили автомобілі, затопили будинки та затопили кемпінги, в яких сховалися люди, що вижили після землетрусу.

Турецьке агентство з ліквідації наслідків стихійних лих повідомило, що в рятувальних роботах у кожній із двох провінцій брало участь понад десяток професійних водолазів.

Землетрус магнітудою 7,8 стався в деяких частинах Туреччини та Сирії 6 лютого, внаслідок чого загинуло понад 52 000 осіб — переважна більшість у Туреччині. Понад 200 000 будівель у Туреччині або впали, або серйозно постраждали.