ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Австралії крокодил з'їв собаку та покусав людину (ВІДЕО)

Велика Епоха
Крокодил. (dts)

37-річний чоловік вигулював свого собаку вздовж човнового причалу, коли раптом на нього напав крокодил. Це вже одинадцятий напад крокодила в Австралії за останні два роки.

На тропічній півночі Австралії гігантський крокодил напав на чоловіка біля річки, а потім вбив і з'їв його собаку. Напад стався в середу в Блумфілді в штаті Квінсленд, коли 37-річний чоловік вигулював свою собаку "Чарівну Моллі" біля човнового причалу.

Рейнджери виявили 4,2-метрову рептилію за 200 метрів від місця нападу в четвер увечері і застрелили її, оскільки вона становила "неприйнятний ризик", йдеться в повідомленні. Розтин показав, що в шлунку рептилії знаходилися останки собаки.

На відео, поширеному в австралійських ЗМІ, показано, як крокодил раптово виринув з темної води і вкусив чоловіка за ногу. Чоловік зміг звільнитися, а потім відчайдушно намагався врятувати свою собаку, яку крокодил блискавично потягнув у річку. Він знову і знову бив рептилію, поки та не пішла під воду. Пораненого чоловіка доставили в лікарню в Кернсі. Напад стався у воді по коліна.

Річка Блумфілд відома як популярне місце проживання крокодилів, повідомив Майкл Джойс зі Служби парків і дикої природи Квінсленда. Він підкреслив, що цей інцидент має стати попередженням для інших мешканців. Мер ради графства Кук Шир, Пітер Скотт сказав, що поведінка 37-річного чоловіка була незрозумілою, враховуючи, що попереджувальні знаки були розміщені на видному місці, повідомляє ABC. За даними AAP, це вже одинадцятий напад крокодила в Австралії за останні два роки.