ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Огайо зійшов з рейок поїзд з хімікатами: тварини хворіють і вмирають (ВІДЕО)

Велика Епоха
Дим здіймається від поїзда, що зійшов з рейок, у Східній Палестині, штат Огайо, 4 лютого 2023 року. (DUSTIN FRANZ/AFP via Getty Images)

У Східній Палестині, штат Огайо, потяг, що перевозив хімікати, зійшов з рейок і загорівся. Місцеві жителі заявляють про тварин, які страждають. Зростає стурбованість з приводу масштабів поширення зараження.

Влада заявила, що поїзд перевозив високотоксичний вінілхлорид, хлористий водень та інші небезпечні матеріали, перш ніж зійшов з рейок 3 лютого. Поїзд компанії Norfolk Southern Railroad прямував до Пенсільванії.

Професор Кевін Кріст, директор Центру якості повітря Університету Огайо, повідомив ABC News, що вінілхлорид є канцерогеном, що спричиняє рак печінки та інших органів.

Мешканка Північної Ліми Аманда Бреширс розповіла ABC27, що її курчата вмирають уже кілька днів.

Дехто повідомляв, що багато риби біля Східної Палестини також загинуло. Минулого тижня це підтвердив місцевий чиновник з охорони навколишнього середовища.

Дим від товарного поїзда, що зійшов з рейок, в Іст-Палестині, штат Огайо, 4 лютого 2023 року. (DUSTIN FRANZ/AFP via Getty Images)

На тлі загиблих тварин співробітник Агентства з охорони навколишнього середовища (EPA) Джеймс Джастіс повідомив ЗМІ, що його відомство проводить постійний моніторинг повітря в цьому районі. За його словами, не було виявлено жодної токсичної загрози, і жителям повідомили, що вони можуть спокійно повертатися у свої будинки.

Але деякі жителі Східної Палестини розповіли Washington Post, що у них виникли проблеми зі здоров'ям після повернення додому. Одна з них, Мора Тодд, сказала, що цього тижня вона та її родичі страждали від головного болю й нудоти.

Згідно з публікацією в газеті Pittsburgh Post-Gazette, невідомий місцевий житель сказав: «Я не хочу повертати туди своїх дітей. Ні в кого з нас немає грошей, щоб почати все спочатку. У нас не буде вибору, окрім як повернути наших дітей у це місце, і це несправедливо».

«Я був здивований, коли вони швидко сказали людям, що вони можуть йти додому, а потім сказали, що, якщо хтось хоче, щоб їхні будинки були перевірені, вони можуть це зробити. Я, наприклад, волів би, щоб вони перевіряли все», — сказав Сіл Каджіано, фахівець із небезпечних матеріалів, в інтерв'ю WKBN у вихідні.

У майбутньому можливе підвищення рівня захворюваності на рак у районі Східної Палестини, додав він.

За матеріалами The Epoch Times