ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В США 6-річна дитина замовила їжу на 1000 доларів без дозволу

Велика Епоха
Ілюстрація (JOHANNES EISELE/AFP через Getty Images)

У Мічигані (США) 6-річному хлопчику доставили їжу на 1000 доларів, замовлену з мобільного телефону його батька. І він навіть залишив чайові.

Поки Мейсон і його батько сиділи на дивані і дивилися фільм, дитина схопила телефон батька і почала гратися з ним. Принаймні так думав батько. Коли кур'єри один за одним з'явилися в батьківському домі, батьки почали дивуватися.

Банк попереджає їх

Хлопчик, зайнятий телефоном свого батька, насправді зробив кілька замовлень у ресторанах Честерфілда через додаток для доставки їжі GrubHub. На піцу, бургери, бутерброди, картоплю фрі, морозиво, шашлики, креветки та інше дитина витратила в цілому $1 000. І він навіть залишав невеликі чайові за кожне замовлення.

Зіткнувшись з цим парадом кур'єрів, батьки Мейсона здивувалися, що сталося. Тоді їхній банк відповів на їхні запитання, повідомивши про підозрілі витрати.

Вони поділилися їжею зі своїми сусідами

Для Мейсона ці численні транзакції були легкою справою, оскільки номер кредитної картки батька був заздалегідь зареєстрований у додатку. Щоб провчити його, батько забрав заощадження Мейсона, але спочатку пояснив, що їжа не була безплатна і що він помилився.

Аби вся ця їжа не зіпсувалася, батьки Мейсона запропонували поділитися велетенською трапезою з сусідами.